O nas

×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

O nas

Architektura i projektowanie wnętrz – wybierz swój kurs z szerokiej gamy propozycji

Firma CREATOR jest Niepubliczną Placówką Oświatową, mającą wpis do ewidencji Niepublicznych Placówek Oświatowych Biura Edukacji. Podlega nadzorowi oraz kontroli Kuratorium Oświaty. Posiada też wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy.

Wystawiamy świadectwo ukończenia kursu w formie świadectwa na druku MEN – zgodnie z Ustawą o Systemie Oświaty z 2006 r., potwierdzające zdobycie nowej wiedzy i kwalifikacji zawodowych.

Prowadzimy profesjonalne kursy stacjonarne, w formie wykładów – prezentacji multimedialnych i interaktywnych zajęć warsztatowych w postaci ćwiczeń praktycznych. Oferujemy też zajęcia z obsługi programów komputerowych, po których uzyskuje się międzynarodowy certyfikat firmy GRAPHISOFT. Zajęcia odbywają się w Warszawie i w Krakowie na terenie Politechniki – w dogodnych punktach komunikacyjnych. We Wrocławiu w siedzibie Stowarzyszenia Architektów Polskich.

Prowadzimy autorskie szkolenia oparte na wieloletnim własnym doświadczeniu, naszych wykładowców i firm, z którymi współpracujemy. Kursy CREATOR mają charakter interaktywny. Skłaniamy naszych Studentów do twórczej, kreatywnej pracy. Dbamy o to, aby każdy uczestnik miał bezpośredni kontakt z wykładowcą. Jest to szczególnie istotne podczas ćwiczeń i zajęć warsztatowych. Wysoką jakość merytoryczną łączymy z sympatyczną atmosferą. Potwierdzeniem tego są listy, które można przeczytać w zakładce "Referencje".

 Jesteśmy wyjątkowi w branży. Współpracujemy z wykwalifikowaną kadrą, pracownikami wyższych uczelni. Mają oni nie tylko wiedzę praktyczną – zdobywaną na co dzień przy tworzeniu autorskich projektów w swoich pracowniach, ale także umiejętności dydaktyczne i dar przekazywania wiedzy.

Jako jedyni organizujemy oraz oferujemy zaproszenia na spotkania branżowe czy warsztaty. Pierwsi w Polsce opracowaliśmy autorską formułę organizowania konkursów na najlepszy projekt zaliczeniowy pod patronatem medialnym. Ich zwycięzcy są promowani w najbardziej prestiżowych magazynach, a także portalach zajmujących się tematyką wnętrz, ogrodów, szeroko pojętego designu. Otrzymują też nagrody rzeczowe.

Patronat medialny nad naszymi kursami sprawują: Weranda, Weranda Country, Czas na Wnętrze, Domplusdom.pl, designteka.pl, meble.pl, biznesmeble.pl, Luxury&Style, Decodom.

Naszą ambicją jest przekazanie jak najszerszej wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej z dziedzin związanych z projektowaniem, ogrodami, mieszkaniami oraz domami. Zajęcia obrazują drogę, jaką musi przejść każdy twórca – od inspiracji, stworzenia koncepcji, do jej praktycznej realizacji przy uwzględnieniu potrzeb i oczekiwań Klienta.

Podczas zajęć Nasi Kursanci zdobywają umiejętności na podstawie realizowania własnych etiud projektowych i ćwiczeń umiejętności komponowania przestrzeni. Poznają wiedzę z zakresu historii sztuki, rysunku technicznego, odręcznego, wizualizacji, wykorzystania barw i materiałów. Ćwiczą manualne zdolności z zakresu rysowania. Podczas zajęć warsztatowych zajmują się aranżacjami zadanych przestrzeni o określonych funkcjach np. kuchni, łazienki czy poddasza.

Najwyższej klasy profesjonaliści, którzy prowadzą zajęcia, gwarantują możliwość uzyskania niezbędnej wiedzy oraz praktycznego przygotowywania własnych projektów, wraz z ich bieżącą korektą czy oceną.

Podstawą uzyskania zaświadczenia o ukończonym kursie jest przygotowanie i prezentacja autorskiego projektu – dowolnie wybranego wnętrza, ogrodu i stylizacji.

 

Referencje

 

Konkursy

zdj.nagrody wiadectwa

Organizujemy cykliczne konkursy dla naszych słuchaczy i absolwentów. Dajemy szansę zaistnienia w branży oraz wygrania cennych nagród ufundowanych przez naszych patronów medialnych i partnerów.

Warsztaty