Warszawa

×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Kurs Projektowania Wnętrz Warszawa

Nasza Szkoleniowa Placówka Oświatowa CREATOR przeprowadza profesjonalny kurs projektowania wnętrz skierowany do wszystkich osób mieszkających w mieście Warszawa i okolicach. Zajęcia są prowadzone w formie wykładów oraz interaktywnych zajęć praktycznych o charakterze warsztatowym. Szybki rozwój rynku nieruchomości szczególnie w mieście Warszawa przyczynił się do zwiększenia zapotrzebowania na projektantów wnętrz. Właśnie dlatego wszystkie kursy z branży architektonicznej są tak pożądane! Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych kursantów do zapoznania się z informacjami. Nie zwlekaj z zapisem!

Przekonaj się, że kurs projektowania wnętrz w stolicy Warszawa jest właśnie dla Ciebie


Na wstępie musimy wyjaśnić, że nasz kurs projektowania wnętrz zarówno na poziomie podstawowym jak i zaawansowanym jest przeznaczony dosłownie dla każdego! Nieważne, czy tylko pasjonujesz się aranżacją wnętrz, czy ukończyłeś studia architektoniczne. Wszystkiego uczymy od podstaw! Co wyróżnia nas spośród innych firm szkoleniowych w mieście Warszawa? Przede wszystkim profesjonalne i indywidualne podejście do każdego kursanta! Zdecydowanie ułatwia to rozwiązywanie jakichkolwiek wątpliwości lub pojawiających się trudności. Dla nas kontakt z każdym uczestnikiem kursu jest niezwykle ważny. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie zajęcia przebiegały w miłej atmosferze. Zapisując się na kurs projektowania wnętrz w mieście Warszawa zyskujesz możliwość poznania osób dzielących Twoje pasje i zainteresowania. Wymienicie się swoim bagażem doświadczeń oraz cennymi wskazówkami ze świata architektury wnętrz.

Firma CREATOR - lider szkoleniowy w mieście Warszawa! Wybierz nasz kurs aranżacji wnętrz


Czy musisz coś przygotować przed zapisaniem się na kurs? Przede wszystkim duże pokłady kreatywności i motywacji do pracy! Pamiętaj, że niezależnie od tego ile masz lat, jakie masz wykształcenie i gdzie aktualnie pracujesz, możesz rozpocząć kurs aranżacji wnętrz! Nic nie stoi na przeszkodzie do rozwoju swoich zainteresowań. Wszystkich zainteresowanych mieszkańców miasta Warszawa, chcących wziąć udział w naszych kursach informujemy, że zajęcia odbywają się na Politechnice Warszawskiej. W ramach kursu wszystkim uczestnikom umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnych, indywidualnych porad i konsultacji udzielanych w Studio Prostych Form oraz Decoroom w Warszawie. Dzięki nawiązaniu kontaktu z profesjonalistami zmienisz swój kąt patrzenia na projektowanie wnętrz oraz dowiesz się na co zwrócić największą uwagę, aby skutecznie spełniać wizję przyszłych klientów. Dołącz do grona specjalistów z aranżacji wnętrz! Czekamy właśnie na Ciebie!

 

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Info tel.: 504 222 373

Telefon biuro: 022 759 16 02
Faks biuro: 022 759 16 02

Zajęcia w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Gdyni 

Konkursy

zdj.nagrody wiadectwa

Organizujemy cykliczne konkursy dla naszych słuchaczy i absolwentów. Dajemy szansę zaistnienia w branży oraz wygrania cennych nagród ufundowanych przez naszych patronów medialnych i partnerów.

Warsztaty