SLIDER

Chcesz zdobyć nowy zawód.

Zapraszamy na kurs projektowania wnętrz + Archicad. Nauczysz się jak zaprojektować mieszkanie i współpracować z klientami.

Najwyższa jakość

Oferujemy autorską formułę szkoleń prowadzonych przez profesjonalistów.

Zajęcia w prestiżowych lokalizacjach

Wysoki standard, w samym centrum miasta. Dogodna komunikacja

Szkolenia w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie i Gdyni

Sprawdź najbliższe terminy. Zajęcia odbywają się w weekendy.Liczba miejsc ograniczona. O uczestnictwie w kursie decyduje kolejność zgłoszeń.

Czekamy na Twoje pytania

Skontaktuj się z nami. Pomożemy ci wybrać najlepszą ofertę.

W dobrej cenie

W cenie kursu każdy uczestnik otrzymuje licencję edukacyjną programu ArchiCAD i magazyny wnętrzarskie

Warsztaty i zajęcia

Organizujemy warsztaty i zajęcia fakultatywne w pracowniach projektowych i showroomach

Masz pasję do projektowania? My ją w Tobie rozwiniemy. Sprawdź, co da Ci nasz kurs projektowania wnętrz!

×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

strona 1

 

Jak zostać projektantem wnętrz? My znamy odpowiedź na to pytanie. Progi naszej placówki oświatowej cyklicznie przyjmują ludzi pełnych pasji, a wypuszczają prawdziwych zawodowców, którzy wiedzą, jak umiejętnie poruszać się po rynku pracy. Kto może zostać architektem wnętrz? Według nas każdy, kto czuje pasję do tego zawodu. Konieczne jest jednak zdobycie pakietu fachowej wiedzy. W placówce oświatowej Creator masz ją na wyciągnięcie ręki. W tym wpisie dowiesz się, dlaczego nasz kurs projektowania wnętrz jest dla Ciebie strzałem w dziesiątkę!

Nasz kurs projektowania wnętrz to wędka, na którą złowisz wspaniałą karierę


Dobry kurs projektowania wnętrz dostarczy Ci niezwykle cennej wiedzy. Jeśli pragniesz zostać architektem wnętrz, to warto zwrócić uwagę na korzyści, które płyną z podjęcia kursu w naszej placówce oświatowej Creator. Zacznijmy od końca – po ukończonym kursie uzyskasz świadectwo potwierdzające zdobycie kwalifikacji zawodowych. Z naszych nauczycielskich progów wychodzą architekci, którzy:


  • Wiedzą, jak poruszać się w rynku pracy

  • Znają narzędzia potrzebne do pracy

  • Potrafią wykonać rzetelny rysunek techniczny

  • Mają wiedzę z zakresu historii sztuki i wnętrz


To tylko część z tego, czego się dowiesz na naszym kursie projektowania wnętrz. Jeśli tylko czujesz w sobie, że chcesz spróbować, to Creator jest dobrym miejscem dla Ciebie. Doceniamy pasję i staramy się ją rozwijać w naszych kursantach. Podziel się z nami Twoim zaangażowaniem, a w zamian otrzymasz bagaż wiedzy i dyplom!


Zaufaj placówce Creator, zaufaj doświadczonej kadrze nauczycieli. Dołącz do naszych absolwentów!


W placówce oświatowej Creator doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest umiejętne przekazywanie wiedzy. Staramy się działać na zasadzie współpracy. Wierzymy, że kreatywne podejście procentuje najlepiej. Nasza wykwalifikowana kadra nauczycieli sprawnie przekazuje wiedzę, tak aby była w 100% przyswajalna. Kurs projektowania wnętrz w firmie Creator nauczy Cię profesjonalnych umiejętności, dzięki którym zostaniesz fachowym architektem wnętrz. Nigdy nie jest za późno na rozwój pasji i talentu. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego kursanta. Zapraszamy do kontaktu – w razie pytań służymy pomocą.

Warsztaty

CREATOR – profesjonalne kursy projektowania wnętrz

CREATOR to Niepubliczna Placówka Oświatowa, posiadająca wpis do ewidencji Niepublicznych Placówek Oświatowych Biura Edukacji. Kształcimy specjalistów m.in. w dziedzinie projektowania wnętrz. Oferujemy kursy stacjonarne, które odbywają się zarówno w formie wykładów oraz multimedialnych prezentacji, jak i interaktywnych warsztatów. Architektura wnętrz to nie jedyna nasza specjalizacja. Prowadzimy również kursy komputerowe, które kończą się uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu firmy GRAPHISOFT. Szkolenia odbywają się na terenie Politechniki w Warszawie i Krakowie, a także w siedzibie Stowarzyszenia Architektów Polskich we Wrocławiu oraz w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.

Projektowanie wnętrz – wybierz kurs w Gdyni, Krakowie, Warszawie lub Wrocławiu

Nasza oferta obejmuje m.in. kurs aranżacji wnętrz (również komputerowy), projektowanie wnętrz (kurs zaawansowany), kurs stylizacji wnętrz (Interior Designer), projektowanie ogrodów oraz remodelling budynków. Zajęcia prowadzą pracownicy wyższych uczelni, którzy mogą poszczycić się nie tylko wiedzą teoretyczną, ale i praktyczną zdobywaną podczas tworzenia projektów autorskich. CREATOR to pierwsza i jedyna placówka w Polsce, która organizuje konkurs na najlepszy projekt zaliczeniowy wg autorskiego konceptu. Zapraszamy na nasze kursy projektowania wnętrz oraz inne szkolenia mieszkańców Trójmiasta, Krakowa, Warszawy, Wrocławia i okolicznych miejscowości.