Kurs podstawowy projektowania wnętrz

×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

WARSZAWA , WROCŁAW, KRAKÓW - promocja świąteczna - szczegóły oferty przesyłamy mailem

  • wpłata jednorazowa – 3290,00 zł - na początku kursu - 1 dnia zajęć osobiście lub przelewem przed zajęciami
  • wpłata w dwóch ratach – 3590,00 zł - I rata -1 dnia zajęć osobiście lub przelewem przed zajęciami, II rata na 4 zajęciach.

Od powyższych kwot należy odliczyć wpłaconą zaliczkę.

Nasi Absolwenci mają też mozliwość otrzymywania zaproszeń i uczestniczenia w imprezach i spotkaniach branżowych skierowanych do projektantów i architektów. 

UWAGA! W cenie, jako rozszerzenie zajęć z materiałoznawstwa i technologii, oferujemy dodatkowo spotkania - warsztaty fakultatywne :

  1. W Warszawie, w formie prezentacji materiałów, technologii, gotowych mebli, na indywidualne zamówienie, w studiu kompleksowego wyposażenia wnętrz Studio Prostych Form i Decoroom. Istnieje możliwość podjęcia współpracy z firmą, w zakresie doradztwa projektowego, wykonawstwa mebli, bezpłatnych, indywidualnych konsultacji i porad dotyczących aspektów technicznych i możliwości technologicznych przy tworzeniu projektów, współpracy z klientami. Dodatkowo przekazujemy zaproszenia na inne spotkania branżowe.
  2. W Krakowie, w firmie Prodesigne wiodącej firmie na rynku oferującej szeroki asortyment wysokiej jakości  produktów do wyposażenia wnętrz. Na miejscu istnieje możliwość uzyskania bezpłatnych, indywidualnych porad i konsultacji. Dodatkowo przekazujemy zaproszenia na inne spotkania branżowe.
  3. We Wrocławiu, w formie prezentacji materiałów, technologii, gotowych mebli w Decoroom. Na miejscu istnieje możliwość uzyskania bezpłatnych, indywidualnych porad i konsultacji. 

Konkursy

zdj.nagrody wiadectwa

Organizujemy cykliczne konkursy dla naszych słuchaczy i absolwentów. Dajemy szansę zaistnienia w branży oraz wygrania cennych nagród ufundowanych przez naszych patronów medialnych i partnerów.

Warsztaty